office@lagentrans.com.ua +38 (066) 646 95 50

Ремонт та діагностика

 

 Для того, щоб Ваша спецтехніка постійно була справною і простоювала на ремонті мінімальні терміни, їй потрібно проводити систематичну діагностику та поточне технічне обслуговування, що і пропонує компанія ’’Lagen-Trans’’. Наші фахівці готові виїхати в будь-яку точку України, провести діагностику, ремонт та налагоджувальні роботи вашої спецтехніки.

 

 

       
 

 

Діагностика

Є основою стабільної роботи техніки, оскільки правильне визначення причин поганої роботи дозволяє усунути їх швидко і з мінімальними витратами.

 Діагностика робочого стану спецтехніки в ‘’Lagen-Trans’’ здійснюється виїзний групою наших фахівців, які перевіряють як загальні робочі характеристики техніки, так і кожного агрегату окремо.

Завданням є визначення неполадок і, якщо це можливо, їх негайне усунення.

 

Ремонт двигунівй

Ми здійснюємо ремонти дизельних двигунів різних типів і конструкцій.

Великий досвід в цьому напрямку дозволяє робити це якісно і ефективно.

 Цьому сприяє ремонтна база з відповідним обладнанням, яке дає можливість шліфувати колінчаті вали, робити ремонт головок блоків циліндрів і обкатувати двигуни.

 

Ремонт гідравліки

Гідравлічна система є найважливішим елементом будь-якої спецтехніки. Саме її стан впливає на роботу всієї техніки.

 ‘’Lagen-Trans’’ володіє базою, яка дає можливість відремонтувати гідравлічні насоси, розподільники, гідромотори та інші гідравлічні агрегати. Так само ‘’Lagen-Trans’’ організовує виїзди фахівців на об'єкти в будь-яку точку України.