office@lagentrans.com.ua +38 (066) 646 95 50

Новини

Двигун – це те що заставляє вашу техніку рухатися. Основне навантаження припадає спочатку на нього і потужність техніки також залежить від двигуна. Саме тому необхідно постійно діагностувати та слідкувати за його робочим станом. Компанія "LAGEN-TRANS", починаючи з 2001 року невпинно слідкує за станом двигунів вашої спецтехніки.

Надання швидкої допомоги з відновлення працездатності техніки потребує наявності змінних запчастин. Команда спеціалістів багато років працює над створенням та розширенням зв’язків із виробниками та постачальниками деталей. Ми підтримуємо партнерські відносини із заводами – виробниками оригінальних компонентів, що дає можливість привезти їх продукцію в Україну за помірною вартістю. А також тісно співпрацюємо з виробниками більш дешевих аналогів оригінальних запчастин і навіть за потреби б/у деталями, тому консультанти "LAGEN-TRANS" зможуть задовольнити потреби господарств з різними фінансовими можливостями.

Фахівці компанії плідно працюють для створення різноманітного технічного складу запчастин. Такий підхід і відповідно створена база з оснащенням, дає можливість майстрам виконувати ремонт головок блоків циліндрів, проводити обкатку двигунів, шліфувати колінчаті вали до техніки моделей DEUTZ, CATERPILLAR, тощо. Всі ці процеси спрямовані на відновлення працездатності двигуна не тільки на території компанії, але й з можливістю виїзду до замовника в будь-який регіон України.

Компанія "LAGEN-TRANS" пропонує клієнтам оформити замовлення з досить великим вибором запчастин для двигунів безпосередньо зв’язавшись з менеджером, або заповнивши відповідний бланк на сайті. Скориставшись зручною вам формою послуги, отримаєте поставку нових чи б/у запчастин до двигунів CUMMINS та HANOMAG, витратні матеріали та комплектуючі оригінального виробництва. Ми співпрацюємо з багатьма логістичними компаніями, тому відправлення замовлень здійснюється зі зручним для клієнта перевізником, можливий і самовивіз зі складів фірми.

Спеціалісти компанії "LAGEN-TRANS" швидко та кваліфіковано виконують ремонтні роботи дизельних двигунів спецтехніки KOMATSU, DAVID BROWN, JOHN DEERE різних конструкцій та типів. А досвід та технічна база ефективно сприяють цьому процесу виконання відновлювальних робіт. Майстри розвивають свої професійні якості, накопичують досвід і можуть виправити будь-яку помилку, гарантуючи подальшу працездатність техніки. Надійність й швидкість послуг підтримується наявністю на складі таких запчастин, як колінвали, вкладиші, втулки, шатуни, поршні та гільзи, масляні насоси й водяні помпи, кільця та клапана, ущільнювачі та розпилювачі, форсунки, датчики, тощо. Спеціалісти гарантують швидке і якісне виконання завдань, гарантійне обслуговування, а також фінансові витрати вас приємно здивують. Менеджери прикладають максимум зусиль, щоб якісні запчастини до двигунів LIEBHERR та CASE IH зі складу "LAGEN-TRANS" доставлялися за помірними цінами, ми дбаємо про гаманець клієнтів.

Можемо похвалитися наявністю широкого асортименту запчастин до таких моделей техніки як: PERKINS, YANMAR, ISUZU виконаних в оригінальних моделях, так і в моделях за більш помірної ціни. Спеціалісти за необхідності можуть екстрено виїхати в будь-яке місце країни для виконання всього спектру робіт. Працюйте з нами і ми подбаємо про вашу техніку та гаманець!

 

 

Оперативний ремонт гідронасосів до спецтехніки

Запорукою безперебійної роботи будь-якої техніки є якісний ремонт. Компанія Lagen trans проводить ремонт гідронасосів до спецтехніки будь-якого виробництва. Своєчасний кваліфікований ремонт гідронасосів в Києві допоможе уникнути великих фінансових витрат.

Детальніше: Оперативний ремонт гідронасосів до спецтехніки

Ремонт гідравліки спецтехніки

Ремонт гідравліки спецтехніки починається у нас на сайті. Кваліфіковані майстри нашої компанії усунуть будь-яку поломку з максимальною гарантією результату. Це швидка, надійна і якісна послуга. Також обіцяємо відмінний сервіс та доступну вартість на всі виконувані роботи. Компанія Lagen trans професійно займається поставками запасних частин до гідронасосів .

Детальніше: Ремонт гідравліки спецтехніки

Ремонт гідравліки в Україні

Ремонт гідравліки спецтехніки починається у нас на сайті. Кваліфіковані майстри нашої компанії усунуть будь-яку поломку з максимальною гарантією результату.

Детальніше: Ремонт гідравліки в Україні

Ремонт та діагностика спецтехніки від компанії "LAGEN-TRANS" 

Щоб Ваша спецтехніка постійно була справною і простоювала на ремонті мінімальні терміни, їй потрібно проводити систематичну діагностику та поточне технічне обслуговування, що і пропонує компанія ’’Lagen-Trans’’.

Детальніше: Ремонт та діагностика спецтехніки від компанії "LAGEN-TRANS"