office@lagentrans.com.ua +38 (066) 646 95 50

Центр підтримки

 

Тут можна знайти відповіді на найбільш поширені питання:

 

 Чи є якась гарантія на старі гідравлічні агрегати (насоси, гідромотори)?

 Перш за все потрібно відзначити, що перед продажем всі вузли і агрегати проходять детальну перевірку у наших фахівців. Якщо в ході перевірки будуть виявлені несправності або комплектуючі сумнівної якості, то їх обов'язково усувають і замінюють.

 Також клієнт завжди має можливість бути присутнім при діагностиці та тестуванні застосовуваних запчастей.Как правило гарантія надається на 1-2 місяці, оскільки нам не відомо як експлуатується спецтехніка, невідомо дотримуються норми заміни масла і фільтруючих елементів. 

 Довшу гарантію, на рік і більше, можна оформити в разі якщо наші фахівці продіагностіруют роботу техніки, замінять масла і подальшому будуть обслуговувати цю спецтехніку.

 

Чи потрібно перераховувати будь-якої аванс при замовленні запчастин? 

Так, аванс потрібно буде перерахувати, але його розмір залежить від ряду факторів: ​

  •  Якщо запчастина або агрегат у нас в наявності на складі, то розмір авансу становитиме не більше 10% вартості деталі.
  •  Якщо запчастин які ви хочете замовити на складі немає, і їх доведеться імпортувати на територію України, то в такому випадку розмір авансу становитиме від 50% до 80% вартості деталей.
  •   Якщо Ви наш постійний клієнт, то авансу або взагалі не буде потрібно, або він буде обчислюватися відповідно до нашої програми постійних клієнтів.

У разі якщо вами було перераховано аванс, і з якихось причин не можете забрати запчастини, або просто відмовляєтеся від них, то сума авансу не повертається.

 

Чи можливо повернути ті чи інші запчастини і агрегати куплені в компанії LAGEN-TRANS?

Слід зазначити, що перед відправкою запчастин, наші фахівці детально перевіряють параметри деталей, тому ймовірність помилки мінімальна. При наявності якихось нюансів або особливостей запчастин, клиен про це обов'язково попереджається.

 Але якщо вже так сталося, відправлені вам запчастини не встановлюються на вашу спецтехніку і не підходять, і в цьому є вина наших фахівців, то ми зробимо все, щоб клієнт не поніс ніяких витрат по заміні деталей і простой спецтехніки.